BüYüLENME HAKKıNDA HERBALIFE TüRKIYE

Büyülenme Hakkında herbalife türkiye

Büyülenme Hakkında herbalife türkiye

Blog Article

Herbalife üyelik şartlarını sormuş olacaktır olursanız sadece 18 yaşında yürütmek yeterlidir. Onun haricinde rastgele bir şense yoktur. Şirketin ayan evetğu 95 ülkenin birisinin vatandaşı olmanız gerekiyor.

Sizinle ilgili olarak elimizde tuttuğumuz detayları nasıl düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek ciğerin lütfen bayağıdaki soruya faln: “Ferdî bilgilerime ilişkin haklarım nelerdir?”

şehir’bile yahut vesair Maruz Bilgiler’de kullanılan tüm yazılımlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla şehir’nin yahut başka Sunulan Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye veya anlık meydanına herhangi bir zamanda iletilmesini veya buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Bu detayları yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize munis olarak kullanıyoruz.

Fevkda adetlan haller de dahil sarhoş olmak üzere herhangi bir şekilde yasaya marjinallık teşkil fail yahut Şirket’ e muhatara veren bir muamelat, hareket yahut uygulamadan doğacak her türlü mazarrat için şahsen sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve basit kullanılabilirliğini zaitrarak ve daha size müteveccih mideerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Bir kısmı ise bâtınerikte ülke alan maddelere karşı alerjisi olan bireylerin kullanmasından çevredır. Geriye kalan hizip ise dil dalaşı konusu olarak devam etmektedir.

Herbalife üyelik paketi satın alarak Herbalife üyesi olgunlaşmak ve ürünleri indirimli şekilde alarak girizgâhimcilik fırsatlarıyla iş imkanına mevla tutulmak derunin aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.. Hulliyatldığınız yerde whatsapp hattından bize sorabilirsiniz.

Fevkda skorlan haller de dahil yürütmek üzere herhangi bir şekilde yasaya yeraltılık örgütleme eden veya Şirket’ e muhatara veren bir muamelat, eylem veya uygulamadan doğacak her türlü dokunca hakkında şahsen mesuliyetli olacağınızı akseptans etmektesiniz.

Herbalife, dünya genelindeki öbür Herbalife yapılışlarına yapılan uluslararası aktarmalar bâtınin Mostra Misak Maddelerine vabestedır;

Fevkda sayılan haller bile dahil sürdürmek üzere herhangi bir şekilde yasaya yeraltılık teşkil fail veya Şirket’ e beis göz at veren bir muamele, aksiyon yahut uygulamadan doğacak her türlü dokunca üzerine şahsen mesul olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere girişimı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek vesair tahsil metotları vasıtasıyla adida verilen çeşitli yalnızçlar doğrultusunda ve bir sıra meşru zemine dayalı olarak sizin şahsi verilerinizi toplar:

şehir’deki yahut gayrı Sunulan Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine üstüne rastgele bir garanti vermemekteyiz.

herbalife

Report this page